Září 2008

20. Bleskovka

17. září 2008 v 13:35 | Vanesáák |  →Bleskovky
  • Awoi
  • Co říkáš na obnovu tohohle blogu?
  • Hlásni tadý pro Vanes
  • Kolikátý to byl hlas?
  • Tak p@

Avril►Shoot 0.1

17. září 2008 v 12:16 | Vanesáák


Paramore►info

17. září 2008 v 12:02 | Vanesáák
Dali se dohromady,když byli ještě hodně mladí.Hayley Williams,frontmanka Paramore, se ve věku 13 let odstěhovala z jejího rodného města Meridianu do Nashvillu,kde se ve škole potkala s bratry Joshem a Zacem Farro.Oni už dřív hráli ve školní kapele,ale chtěli zkusit něco víc.Věděli že Hayley má dobrý hlas a tak jí pozvali na zkoušku a když zazpívala bylo jasno.Hayley už pak jen zavolala Jeremymu kterého znala z dřívějška a kapela byla na světě.Později se k nim přidal i Hunter Lamb.
Napřed Paramore účinkovali jen v menších klubech a show v okolí města ale později už začali hrát na větších festivalech,třeba na v Americe hodně známé "Warped tour",kde je čekalo velké překvápko,když se dozvěděli že budou hrát na "hlavním pódiu",kde původně hrát neměli.Tou dobou už ale bylo na světě jejich první CD s názvem All We Know Is Falling vydané v roce 2005.S prvním albem si Paramore získali dost fanoušků,hlavně v Americe,Anglii a třeba i Japonsku, kde později měli turné.Turné jeli s dalšími v Americe poměrně známými kapelami jako třeba This Providence,Cute is what We Aim For a dalšími....
Od prosince 2006 do března 2007 Paramore natáčeli své druhé řadové album RIOT! a 12.března oznámili že Hunter v kapele končí,kvůli své přítelkyni.První singl z této desky se jmenuje Misery Business.S tímto CD Paramore definitivně prorazili a písnička Misery Business se ve světě ze dne na den stala obrovským hitem :).Za první týden,co desku vydali se prodalo něco přes 42 000 kusů a Paramore se tak dostali na 20 místo (prodej) v Top 200 on Billboard.Zaznamenali velký úspěch a vydali se na turné po celém světě(Amerika,Anglie,Austrálie,Evropa).Jen zůstává záhadou proč u nás se tolik nechytli,tudíž zatím ani nepřijeli na koncert.
A říkáte si,proč název Paramore? Prý podle příjmení babičky Joshe Farro.
zdroj:tady
zdroj for you:

Simple Plan►info

17. září 2008 v 11:56 | Vanesáák
Skupina Reset vznikla v roce 1993 a byl to nápad Pierra Bouviera a Chucka Comeau. Původní název byl Stone Garden. Jean Francois Stinco (Jeff) se připojil k Reset jako kytarista, Chuck jako bubeník a Pierre jako zpěvák. Philippe Jelicoeur se přidal v roce 1994.
Poté, co v roce 1995 zjistili, že existuje i jiná, populárnější skupina stejného názvu, rozhodli se přejmenovat ze Stone Garden na Roach.
Po krátké pauze se skupina rozhodla sjednotit se. Rozhodli se, že jejich předchozí jméno už jim nevyhovuje, a proto hledali nové. Nakonec se rozhodli pro Reset, protože se resetovali (reset = vynulovat).
Prvními členy Reset byli Pierre Bouvier (zpěv), Phil Jelicoeur (kytara, zpěv), Chuck Comeau (bicí) a JS Boileru (baskytara). Nahráli desku "No Worries" o 12ti písních (Why, Go Away, Concern). Album bylo natočeno studiem Morin Heights (Quebec). O pár let později opustil JS skupinu a Chuck byl ze skupiny vyhozen kvůli nekonečným hádkám s Pierrem. Reset poté přibrali Adriana Whitea, bubeníka z Vancouveru, jako náhradníka za Chucka. Pierre se věnoval i bassové kytaře jako dodatek ke zpěvu. Pierre-hlavní zpěv; Phil-kytara, zpěv; Adrien-bubny. Natočili desku "No Limits". Album ukazuje evoluci skupiny. Poté se k Reset přidal i David Desrosiers, kterého Pierre potkal na show a okamžitě se mu zalíbil (m.pozn.: jj mě taky =o)), ale krátce na to Pierre opouští Reset kvůli odlišnostem mezi ním a Adrianem. Žádný ze zakladatelů Reset už tedy ve skupině není. Pierre jako frontman byl nahrazen Davidem Desrosiersem.
Charles Comeau (předchozí bubeník) se setkal s Pierrem náhodou na show a rozhodli se spolu vytvořit novou skupinu. Vzali mezi sebe také Sebastiena Lefevbre (Seba), Jeana Francoise Stinco (Jeffa) a pak i Davida Desrosierse. David opustil Reset, aby začal hrát v Pierrově nové skupině a bez informování o tom Phila a Adriena opustil skupinu, protože je nerad vedl. Byl nahrazen Juliánem Blairem (bubeník X-Broad).
zdroj:tady
zdroj for you:

Title

17. září 2008 v 11:41 | Vanesáák |  Info

echm...no tak snad už je hotovo newim jak ten design vypadá protože mám d*bilní počítač a design se mi zobrazí až po restartování nebo kdybych byla dlouha na náký upe jíný webce než na blogu ale to se mi nechce protože na všech co zato stojej se mi zes ten za*ranej komp vypne tak nic mno kdyby to vipadalo nějak jak by asi nemělo tak písněte

OBNOVA

7. září 2008 v 10:13 | Vanesáák
Tak já to tu teda obnovim.koukala sem se sem po dlouhý době a býlo tu hodně komentářů tak sem se tozhodla